Antimigrenózní masáž

Antimigrenózní masáž představuje nejúčinnějšího pomocníka k odstranění migrény, ale taky jí dokáže účinně předcházet. Migréna je zpravidla způsobena ztuhlým svalstvem a stlačeným krevním řečištěm, jejichž vnějšími projevy jsou bolest krční páteře a hlavy, přičemž právě ty dokáže antimigrenózní masáž účinně odstranit. Při masáži totiž dochází k uvolnění šíje a svalstva v oblasti ramen tak, že působí na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy, stejně tak dochází i k výraznému omlazení pokožky a také k celkové relaxaci.

Jak na antimigrenózní masáž

Antimigrenózní masáž probíhá v kombinaci hladivých pohybů a tlakové akupresurní masáže. Provádí se v leže, na zádech a pomocí speciálních masážních hmatů, při nichž se lehce mobilizuje také páteř, uvolní šíjové a mimické svalstvo. Svalstvo šíje a ramen má tendenci tuhnout především sedavým zaměstnáním či jednostranně zaměřenou činností. Problémy s krční částí páteře se dají zásadně omezit vhodným procvičením a strečinkem, kterým se zabraní zkracování svalstva.

Antimigrenózní masáž také působí na lymfatický, žilní a cévní systém, čímž se odbourává bolest hlavy, jak jen nejrychleji to jde. Lehkými tlaky podpoří práci lymfatických uzlin, což prokrvuje masírované části, do kterých tak lépe proudí živiny a zároveň se odplavují škodlivé látky. Antimigrenózní masáž je velmi příjemná a uklidňující a lze ji kombinovat s technikou Reiki.

Číst více

Antimigrenózní masáž jako elixír mládí

Stejně dobře jako k odstranění migrén slouží jako doplněk k hloubkovému čištění pleti a odstranění vrásek, které jsou hlavním indikátorem zdravě a svěže vypadající pleti v oblasti obličeje a dekoltu.  Důkladného prokrvení pokožky lze docílit jemnou chiromasáží obličeje, která projasní zašedlou kůži a odstraní kruhy pod očima, způsobené únavou.

Právě pro tuto svou funkci byla antimigrenózní masáž vždy vyžadována spíše ženami. V současnosti však vyhledávají antimigrenozní masáže bez rozdílu obě pohlaví právě pro široké účinky na lidský organismus. Antimigrenózní masáž trvá od tři čtvrtě hodiny do hodiny a půl a je vhodné ji opakovat alespoň jednou týdně.

Antimigrenózní masáž pomáhá při těchto potížích

  • Bolest šíje
  • Nejlépe hodnocené

Nejlépe hodnocené masážní salony a maséři

1.
Nabízíme služby masážního salonu.
93
Fantastické
Kdy je masáž vhodná ?
  • K prevenci bolestí hlavy
  • Při bolestech šíje a krční páteře
  • Při častých bolestech hlavy
  • K omlazení pokožky
  • Při migréně
Kdy se Antimigrenózní masáž nedoporučuje?
  • Po operaci krční páteře
  • Při akutní a zánětlivé bakteriální nemoci
  • Při nádorovém onemocnění