Masáže České Budějovice

Řazení podle:
Abecedně
Procedura:

Regenerační a rehabilitační centrum - PhDr. Ludmila Brůhová

V regeneračním a rehabilitačním centru jsou nabízeny masážní služby odbornou terapeutkou PhDr. Ludmilou Brůhovou. V nabídce jsou různé druhy masáží od klasických po lymfodrenáž.
Tovární 36, Borovany, 37312

Vitalym, s.r.o.

Firma Vitalym, s.r.o. nabízí baňkování a lymfatickou drenáž. Mimo jiné se také specializuje na bezbolestnou liposukci a na zpevnění těla.
Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice, 37001

Renáta Loubalová - STUDIO BONA DEA

STUDIO BONA DEA nabízí špičkové služby v oblasti masáží, kosmetiky a kadeřnictví. Z masáží si můžete vybrat např.anticelulitidní masáž, medovou masáž, čokoládovou masáž či reflexní masáž.
Hradební 351/38, České Budějovice, 37001

Thajská masáž Aleny Látalové

Alena Látalová je majitelkou několika certifikátů v oblasti thajské masáže. Nabízí nejen thajskou masáž, ale také těhotenskou masáž, reflexní masáž nohou nebo tlakovou masáž hlavy.
Krajinská 22, České Budějovice, 37001

Monika Svobodová - Masážní studio TÁRA

Masážní studio Tára má rozmanitou nabídku v oblasti masáží. Z masáží je na výběr: klasická masáž, anticelulitidní masáž, aromaterapeutická masáž, masáž lávovými kameny aj.
Krajinská 270/30, České Budějovice, 37001

Tamara Somolová, masáže

Tamara Somolová poskytuje služby v oblasti sportovních a regeneračních masáží. Nabízí také aromaterapeutickou masáž zad.
Rokycanova 655/25, České Budějovice, 37004

Rolletic Studio Šárka Kopálová

Rolletic Studio se soustřeďuje přímo na Lymfatické masáže na strojích Rolletic. Dále studio poskytuje poradenství ve výživě a radiofrekvenční ošetření
Pražská tř.2540, České Budějovice, 37004

Masáže, Jana Šimonová - Ayurveda Shanti Studio

Ayurveda Shanti Studio nabízí velké množství masáží.Mimo masáže nabízí studio také lekce jógy nebo také rašelinové koupele.
Senovážné náměstí 13, České Budějovice, 37001

Jako v nebi - Lenka Říhová

Lenka Říhová nabízí různé druhy masáží. V nabídce je např. čokoládová masáž, jogurtová masáž, bambusová masáž nebo Breussova masáž. V salonu jsou navíc poskytovány služby kosmetické nebo pedikurní.
Litvínovice č.238, České Budějovice, 37001

Kosmetický salón Pavla Kubíčková

Pavla Kubíčková nabízí ve svém salónu kompletní ošetření pleti, peeling, lakování a zdobení nehtů a samozřejmě také masáže. V nabídce je relaxační masáž, sportovní masáž či lymfatické masáže.
Jírovcova 1050/53, České Budějovice, 37004

Ájurvédské centrum SváHá

Veškeré masáže a procedury jsou při svíčkách na vyhřátém lůžku, k poslechu Vám bude hrát léčivá hudba a budete v naprostém soukromí.
Otakarova 19, České Budějovice, 37001

EJA STUDIO

EJA STUDIO Vám poskytne služby na vysoké profesionální úrovni.Zde Vám bude věnována profeionální pěče v oblasti kosmetiky o plet, nehtová modeláž, manikůra, pedikůra a různé druhy masáží.
nám.Republiky 57, Nové Hrady, 37333

Masáže – Anna Kučerová

Anna Kučerová provozuje různé mobilní masáže ,jako je klasická masáž nebo medová masáž. Navíc ve svém salónu nabízí také sportovní masáže a masáže svíčkou
Dr. Stejskala 433/8, České Budějovice, 37011

Masážní salon Mgr. Jiří Zibura

Jiří Zibura nabízí ve svém masážním salónu především různí masáže. V nabídce má i speciální výkony, jako je kineziotaping.
Pekárenská 1196/8, České Budějovice 3, 37004

THAI MASSAGE ORCHIDEA

Masážní salón THAI MASSAGE ORCHIDEA má v nabídce různé masáže. Mezi tyto masáže patří thajská, antistresová či bylinná.
Plachého 268/21, České Budějovice 1, 37001