Masáže České Budějovice

Řazení podle:
Abecedně
Procedura:

Dobrá Rehabilitace

Václav Kovalovský vykonává ve svém studiu především fyzioterapii a rehabilitaci. Navíc poskytuje ošetření laserem.
U Malše 1805/20, České Budějovice, 37001

Orient Spa

V Orient Spa najde zákazník na co si vzpomene. V nabídce je Turecká lázeň HAMMAM, masáže havajské a thajské, či masáže lávovými kameny. Je zde možnost ubytování.
Skuherského 1492/2, České Budějovice, 37001

Pavel Kaplan, masážní salón

Pavel Kaplan je držitelem několika certifikátů v oblasti masérství a nabízí tradiční thajské masáže, reflexní, detoxikační, medové, čínské a švédské masáže. Navíc se také specializuje na aplikaci ušních svící.
Na Sadech 18, České Budějovice, 37001

MYRON, s.r.o.

Firma nabízí různé rehabilitační a anticelulitidní lymfatické masáže. Navíc poskytuje širokou škálu běžných masáží - těhotenstká, reflexní či meridiánská.
U Černé věže 6, České Budějovice, 37001

Olma R+ - Centrum rehabilitace a fyzioterapie

Centrum nabízí komplexní služby v oblasti rehabilitace a fyzioterapie. Nabízí medicínské služby hrazené pojišťovnou a nehrazené pojišťovnou, provádění regenerace těla, sportovní činnosti a masáží.
B. Němcové 596/58, České Budějovice, 37001

Wellness-studio

Marie Štibingerová nabízí širokou škálu masáží. Mezi které patří: Breussova masáž, lymfatická masáž, čokoládová masáž, masáž lávovými kameny či reflexcní masáž plosek nohou.
Novohradská 1452/1, České Budějovice, 37001

Salon Edita

Lenka Pudilová nabízí ve svém masážním a relaxačním studiu regenerační a relaxační masáže, reflexologii a aromaterapii. k dispozici je zde alternativní poradna, výklad karet a bylinná lékárna.
Otakarova 1761/24, České Budějovice, 37001

Jiří Kříž, masáže

Jiří Kříž se věnuje masážím ve svém masážním salónu. Specializuje se především na masáže: klasické, baňkové, sportovní či Breussové.
Senovážné náměstí 9, České Budějovice, 37001

Studio NEKA

Studio NEKA nabízí kvalitní služby v oblasti masérství. Mimo jiné také studio dělá Kvantové a EAV měření a součástí studia je také vibrační plošina.
Žižkova tř. 309/12, České Budějovice, 37001

BioKap

Josef Chrt nabízí své masérské služby. Soustřeďuje se na tantrickou masáž, medovou masáž aj.
Zeyerova 612/29, České Budějovice, 37001

Top studio - Profesionální masážní studio

Top studio nabízí kvalitní masérské služby. Nabízí regenerační masáž, lymfatickou masáž, havajskou masáž či kraniosakrální ošetření.
Hroznová 52/9, České Budějovice, 37001

Dita Bartoňová, masážní salón

Dita Bartoňová nabízí širokou škálu masáží. Vychutnat si můžete především ajurvédské masáže a procedury a klasické masáže.
Štítného 80/12, České Budějovice, 37001

Masáže Erika

Erika Molzerová nabízí své masérské služby ve svém masérském salónu. Její specializací je tantrická masáž a Tao masáž. Věnuje se i japonské masáži Shiatzu.
Novohradská 1, České Budějovice, 37001

CENTRUM LÉČEBNÉ REHABILITACE - MARIE KOTRBOVÁ s.r.o.

Marie Kotrbová vlastní v Českých Budějovicích několik masérských a kosmetických studií. Nabízí především rekondiční, regenerační a reflexní masáže.
Krajinska 1, České Budějovice, 37001

Jana Kubíčková - masáže Zliv

Jana Kubíčková nabízí masérské služby ve své masážním salónu. Provádí různé druhy masáží, mezi které patří masáž lávovými kameny, reflexní masáž, energetická masáž či baňkování
Jiráskova 316, Zliv, 37344