Proč přijít na čínskou masáž?

Po 10 letech studia různých fyzických terapií jsem došel k názoru, že nelze najít účinnější terapii, léčbu, os. rozvoj a zvýšení kondice, než jak to je propracované na východě. Nabízí se tam možnost chytit se nějaké metody a najednou zjistíte, že je součástí něčeho velikého. Čeho velikého? Jsou to cesty, které nalezli lidé na velmi vysoké úrovni chápání života a lidského těla. Z jejich pohledu jde léčit každého, kdo není na jejich úrovni. Mají pravdu, protože z praxe vím, že lidé nejsou schopni včas zaregistrovat, že jejich zdraví je na prudkém sestupu, když už něco bolí je už dávno pozdě, rozpoznávají až akutní stav. Doktoři na tom nejsou o moc lépe. Léčba propuknutých nemocí je na východě považovaná za selhání péče o sebe nebo zdravotního systému. 

Rady typu musíte cvičit, hýbat se, zdravě jíst... jsou příliš levné. Přístup k velkému množství informaci sice máme, ale jen málo kdy je to k prospěchu věci. Každý, kdo může, si chce dělat milión věcí a nejraději naráz. Chodí ke mně mnoho lidí ze zvědavosti, aby si vyzkoušeli další metodu ve své nikdy nekončící řadě, chtějí nové a nové rady. Chtějí mě pak posuzovat podle toho, o kolik lépe se cítí po jedné návštěvě a jak dlouho jim to vydrží. Zvědavost je jednou z nejslabších motivací k příchodu ke mně, je to příliš vrtkavá emoce, daleko lepší je chuť na sobě zapracovat. Nejlepší přístup mají ti, kterým klasická medicína nepomohla, pokud není pozdě, jsou výsledky obrovské. Nejlepší by bylo, kdyby se ke mně chodilo na vrcholu sil, tam mohu ze síly Čínské masáže nabídnout nejvíc.

 

Přijďte se ke mně poradit jak opravdu zlepšit vaší kondici. 

Vrchol kondice, na kterém se občas lidi cítí být, je jen zdánlivý a často se na něm likviduje zdraví při sportu vrcholovém a stejně tak třeba jen rekreačním, z důvodu malé koordinace těla, s cvičením, nebo jinou činností je to stejné. Na fyzické terapie jsou připraveni ti, co mají hodně přátel, protože jsou zvyklí na doteky a nereagují na ně tak vyjukaně. Mí zákaznici jsou v průměru velmi zodpovědní, ale neví, co mají dělat, zejména je to farmacie, která si je nakonec přihraje do své náruče.

Nedělám ani neříkám na první, druhé návštěvě to co na 10, ono to ani nejde, řídím se znalostí konkrétního těla, jeho reakcí a reakcí zákazníka. Nejjednodušší cviky zpočátku nejdou udělat, proto začínám s přípravnými cviky. Lidi s oblibou hledají dlouhý seznam, nesmysl, to se mohou ucvičit. Nejčastěji masíruji po drahách, nebo kde je největší problém. Kombinace cviků s masážemi je velmi dobrá, od 10 návštěvy už to u mě poznává snad každý. Nejdříve jde o odstranění bolestí, víc bohužel většinou zákazníci po mně nechtějí, pak může jít o další zvyšování kondice, od určitého stupně vydrží vysoká kondice velmi dlouho.

Kdo s pomocí Čínské masáže dosáhne vysoko, dočká se obrovského překvapení, tím je, že nejlepším, co tady všichni pořád hledáme (cvičení, sport, drogy, zábava, stroje :) ), je docela běžný život sám, žádný sport, ani cvičení ani masáže, avšak k tomu je zapotřebí se dopracovat. Od konce můžete třeba číst knihu, ale ne zlepšit kondici těla.

 

Západ považuje za prevenci pohyb, ale jedná se o těžký omyl. Znalosti starého východu by se měli brát jako světové dědictví.

Východ považuje za prevenci zprůchodnění drah, západ mu nemůže ničím konkurovat, protože neprůchodné dráhy vytváří destrukci např. destruktivní pohyby, zakyselení organismu, zatoxikování.... Tím se však pro nás stává nepochopitelný a na jejich výsledky zatím nemůžeme masově dosáhnout. Na základě mé praxe to odhaduji na mnoho desetiletí, spíše staletí. Zatímco u nás se budou stále vice konzumovat léky, které nikdy nevyléčí, tak oni budou s předstihem nejen udržovat, ale klidně u někoho s věkem zvyšovat kondici, díky ucelenému systému jako je Čínská masáž.

Takže začněme, ale od začátku, nejdřív musíte chtít na sobě zapracovat, pak ke mně musíte přijít.

 

Egon Reiter - M Studio, www stránky

6.01.2015
Autor: masaze-info.cz

« Zpět